nesignováno - Beneš, Masaryk, Stalin

Tisk s optickými efekty, 29x22 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
33042. Beneš, Masaryk, Stalin
Dražba ukončena:12.06.2019 19:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 30.05.2019 21:50:46 1855