nesignováno - Bohatá kytice

Olej na kartonu, 65x50 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
33930. Bohatá kytice
Dražba ukončena:27.06.2019 18:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč