nesignováno - Cesta u řeky

Olej na kartonu, 39x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

nesignováno
96400. Cesta u řeky
Dražba ukončena:28.06.2023 20:58:16
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč