nesignováno - Dívčí akt s květinami

Olej na plátně, 90x80 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
17333. Dívčí akt s květinami
Dražba ukončena:28.03.2018 21:50:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč