nesignováno - Dívčí půlakt

Sádra, výška: 58 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
27939. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:13.02.2019 22:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč