značeno - Dívka s košíkem květů

Malba na porcelánu, 10x9cm, značeno vtlačeným S na zadní straně. Rámováno.

Pozn:rám mírně poškozen.

značeno
303378. Dívka s košíkem květů
Dražba ukončena:27.01.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč