nesignováno - Houslista

Olej na plátně, 60x46 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
23931. Houslista
Dražba ukončena:01.11.2018 21:03:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč