Kolorovaná rytina 19. století, 32 x 24 cm, rozměr s rámem 52 x 39 cm. Nesignováno, dedikace na spodní straně listu s uvedením jména Bonnart. Francouzská provenience, adjustováno ve francouzské umělecké paspartě pod sklem, rámováno ve vkusném galerijním rámu s bohatými plastickými ornamenty na zlatém pozadí.