nesignováno - Hudebník

Kolorovaná rytina 19. století, 32 x 24 cm, rozměr s rámem 52 x 39 cm. Nesignováno, dedikace na spodní straně listu s uvedením jména Bonnart. Francouzská provenience, adjustováno ve francouzské umělecké paspartě pod sklem, rámováno ve vkusném galerijním rámu s bohatými plastickými ornamenty na zlatém pozadí.

nesignováno
56684. Hudebník
Dražba ukončena:04.03.2021 22:01:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč