nesignováno - Jelen na mýtině

Olej na plátně, 68x106 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
34057. Jelen na mýtině
Dražba ukončena:27.06.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč