nesignováno - Kalvárie

Olej na plátně, 86x53 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena. Přiloženo osvědčení NPÚ k trvalému vývozu předmětu.

nesignováno
33836. Kalvárie
Dražba ukončena:26.06.2019 21:31:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč