nesignováno - Kostýmní návrh

Kresba, 23x13 cm. Nesignováno. Vzadu přípis J.M. Gottlieb, šéf výpravý Národního divadla 1882-1967. Rám, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

nesignováno
303987. Kostýmní návrh
Dražba ukončena:13.03.2020 20:01:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč