nesignováno - Krajina s pastýři

Olej na plátně, 98x76 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Přiložena restaurátorská zpráva akademického malíře Raimunda Ondráčka z roku 2003.

nesignováno
9894. Krajina s pastýři
Dražba ukončena:26.04.2017 19:37:01
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč