nesignováno - Krojovaná dívka před domem

Olej na plátně, 29x41 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
305831. Krojovaná dívka před domem
Dražba ukončena:13.08.2020 20:12:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč