nesignováno - Kubistické zátiší

Olej na kartonu, 48x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
69669. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:28.11.2021 20:28:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč