nesignováno - Kuplířka

Olej na plátně, 125x112 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Jedná se o kopii obrazu malíře Vermeera. Vzadu razítko z galerie z roku 1922.

nesignováno
11708. Kuplířka
Dražba ukončena:28.06.2017 19:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč