nesignováno - Loreta

Olej na plátně, 62x76 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis Josef Písecký.

nesignováno
20361. Loreta
Dražba ukončena:30.05.2018 22:10:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč