nesignováno - Malý pasáček

Olej na překližce, 37x46 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
33946. Malý pasáček
Dražba ukončena:27.06.2019 18:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč