nesignováno - Matka s dítětem

Olej na plechu, 7x10 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

nesignováno
300531. Matka s dítětem
Dražba ukončena:03.09.2019 20:49:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč