nesignováno - Muž v červené čapce

Olej na plátně, 80x60 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
22733. Muž v červené čapce
Dražba ukončena:27.09.2018 20:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč