nesignováno - Na pastvě

Lept, 23x28 cm. Nesignováno. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

nesignováno
305259. Na pastvě
Dražba ukončena:18.06.2020 20:53:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč