nesignováno - Objekt na podstavci

Keramika a kámen, celková výška: 73 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Plastika oddělena od podstavce

nesignováno
33069. Objekt na podstavci
Dražba ukončena:12.06.2019 20:22:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč