nesignováno - Pí Cibbini rozená Kossuth dvorní předčítatelka královny Anny v Praze

Kolorovaná kresba, 33x28 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Chybí sklo. Vzadu přípis.

nesignováno
38341. Pí Cibbini rozená Kossuth dvorní předčítatelka královny Anny v Praze
Dražba ukončena:28.11.2019 23:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč