nesignováno - Portrét muže s plnovousem

Olej na dřevě, 27x22 cm, nesignováno, rám.

nesignováno
10707. Portrét muže s plnovousem
Dražba ukončena:01.06.2017 19:05:10
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:16 000 Kč