nesignováno - Portrét dámy z rodu hrabat Nosticů

Akvarel na slonovinové desce, rozměr 5x4 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
9408. Portrét dámy z rodu hrabat Nosticů
Dražba ukončena:12.04.2017 22:31:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč