nesignováno - Portrét ženy červeném kloboučku

Olej na plátně, 47x41 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
33795. Portrét ženy červeném kloboučku
Dražba ukončena:26.06.2019 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč