český malíř přelomu 19. a 20. století - Smrt přichází

Kresba, 56x73 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř přelomu 19. a 20. století
54715. Smrt přichází
Dražba ukončena:27.01.2021 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč