nesignováno - Soumrak u jezera

Olej na plátně, 23x28 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
30933. Soumrak u jezera
Dražba ukončena:24.04.2019 19:41:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč