nesignováno - Uzavřený dvůr

Olej na plátně, 63x68 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
300865. Uzavřený dvůr
Dražba ukončena:17.09.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč