Mařákova škola kolem roku 1900 - Vesnice s noční oblohou

Olej na kartonu, 26x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.

Mařákova škola kolem roku 1900
56249. Vesnice s noční oblohou
Dražba ukončena:25.02.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč