středoevropský malíř 18. stol. - Vinařské zátiší

Olej na plátně, 41x51 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 51 cm

středoevropský malíř 18. stol.
77346. Vinařské zátiší
Dražba ukončena:26.05.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč