nesignováno - Vylodění na břehu

Heliogravura, 45x58 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

nesignováno
55213. Vylodění na břehu
Dražba ukončena:13.01.2021 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč