neznačeno - Bizon

Bronz, cca 9kg, 29x40x14 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
42357. Bizon
Dražba ukončena:25.03.2020 22:24:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 000 Kč