neznačeno - Čínský lev

Bronz, výška 17 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
98760. Čínský lev
Dražba ukončena:09.07.2023 21:25:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč