neznačeno - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Délka 112 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
27818. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:13.02.2019 20:20:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč