MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 112 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
27818. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 200 Kč
4883
4 100 Kč
5016
4 000 Kč
limit (13.02.2019 18:47:10)
4989
4 000 Kč
5016
3 900 Kč
limit (13.02.2019 18:47:06)
4989
3 800 Kč
5016
3 700 Kč
limit (13.02.2019 18:47:01)
4989
3 600 Kč
5016
3 500 Kč
limit (13.02.2019 18:46:52)
4989
3 400 Kč
limit (13.02.2019 18:46:51)
5016
2 700 Kč
limit (13.02.2019 18:27:33)
4989
2 600 Kč
limit (13.02.2019 18:13:54)
5016
2 600 Kč
limit (13.02.2019 18:13:55)
627
2 100 Kč
limit (13.02.2019 16:23:38)
5016
2 000 Kč
limit (13.02.2019 16:23:37)
61
1 500 Kč
limit (11.02.2019 22:51:57)
61
1 400 Kč
3768
1 300 Kč
61
1 200 Kč
3932
1 100 Kč
2467
1 000 Kč
4509
900 Kč
627
800 Kč
3932
700 Kč
2352
600 Kč
1479
500 Kč
831