neznačeno - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Délka 117 cm.

Pozn.: Poškozeno. Chybí 1 kohout.

neznačeno
27822. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:13.02.2019 20:22:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč