MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 117 cm.
Pozn.: Poškozeno. Chybí 1 kohout.
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
27822. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
limit (13.02.2019 20:17:27)
4985
1 700 Kč
limit (13.02.2019 18:34:37)
4989
1 700 Kč
limit (13.02.2019 18:34:38)
4985
1 300 Kč
limit (13.02.2019 18:32:29)
4989
1 200 Kč
3932
1 100 Kč
limit (13.02.2019 18:29:21)
4989
1 000 Kč
1252
900 Kč
2609
800 Kč
3932
700 Kč
61
600 Kč
3932
500 Kč
627