neznačeno - Pracovní křeslo

Dřevo obýhané, výška 90 cm, neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
12296. Pracovní křeslo
Dražba ukončena:20.09.2017 19:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč