Novák - Zimní krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 43x34 cm. Signováno vlevo dole Novák 56. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

305823. Zimní krajina
Dražba ukončena:12.08.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč