O. Hájek - Praha

Olej na plátně, 65x81 cm. Signováno vpravo dole O. Hájek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 96 cm

O. Hájek
108746. Praha
Dražba ukončena:07.01.2024 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč