O. Knotek - Zátiší s karafiáty a ovocem

Olej na plátně, 40x80 cm. Signováno vpravo dole O. Knotek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

32726. Zátiší s karafiáty a ovocem
Dražba ukončena:30.05.2019 21:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč