O.F. Hess - Klobouk v původní krabici

Výška: 16 cm. Značeno O.F. Hess.

Pozn.: Mírně poškozeno.

27935. Klobouk v původní krabici
Dražba ukončena:13.02.2019 22:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč