Oldřich Procházka - Tři králové

Akvarel, 16x15 cm. Signováno vpravo dole O. Procházka 54. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1962
Malíř. Studoval soukromě u F. Hlavici. Vytvářel impresionisticky laděné krajinomalby ze Vsetínska a Jesenicka, s oblibou zobrazoval večerní soumraky, zimní mlhy, předjaří a západy slunce. Vystavoval samostatně i kolektivně na Moravě.

95186. Tři králové
Dražba ukončena:14.05.2023 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.05.2023 20:20:09 12541
500 Kč 12.05.2023 19:15:50 12316