Oldřich Procházka - U skal

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Ol. Procházka 31. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1962
Malíř. Studoval soukromě u F. Hlavici. Vytvářel impresionisticky laděné krajinomalby ze Vsetínska a Jesenicka, s oblibou zobrazoval večerní soumraky, zimní mlhy, předjaří a západy slunce. Vystavoval samostatně i kolektivně na Moravě.

71942. U skal
Dražba ukončena:02.01.2022 20:45:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.01.2022 20:40:58 468
500 Kč 31.12.2021 18:47:37 7570