Oldřich Procházka - Žně v podhůří

Olej na kartonu, 48x69 cm. Signováno vpravo dole O. Procházka 42. Rám, sklo.

o autorovi: 1903 - 1962
Malíř. Studoval soukromě u F. Hlavici. Vytvářel impresionisticky laděné krajinomalby ze Vsetínska a Jesenicka, s oblibou zobrazoval večerní soumraky, zimní mlhy, předjaří a západy slunce. Vystavoval samostatně i kolektivně na Moravě.

307181. Žně v podhůří
Dražba ukončena:01.01.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč