Ondřej  Pavlík - Zátiší s jablky

Pastel, 23x29 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1932 – 1989
Malíř, sochař, scénograf. Studoval na AVU v Praze v ateliéru figurální a monumentální malby V. Sychry. Věnoval se malbě, plastice, reliéfu, sochařské tvorbě a mozaice, art protisu a scénografii. Vytvořil řadu obrazů s pražskými motivy a městskými zátišími. Maloval také na Vysočině. Jako jevištní výtvarník spolupracoval s Národním divadlem v Praze, Hudebním divadlem v Karlíně, divadly v Ústí nad Labem, v Českých Budějovicích a jinde. Pracoval i pro film. Byl členem Skupiny 58. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG v Praze, Středočeské galerie, GHMPv Praze a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

26553. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:17.01.2019 18:20:08
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.01.2019 18:15:08 3314