Olej na kartonu, 35x32 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Vzadu ověření pravosti manželky Ondřeje Pavlíka.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1932 – 1989
Malíř, sochař, scénograf. Studoval na AVU v Praze v ateliéru figurální a monumentální malby V. Sychry. Věnoval se malbě, plastice, reliéfu, sochařské tvorbě a mozaice, art protisu a scénografii. Vytvořil řadu obrazů s pražskými motivy a městskými zátišími. Maloval také na Vysočině. Jako jevištní výtvarník spolupracoval s Národním divadlem v Praze, Hudebním divadlem v Karlíně, divadly v Ústí nad Labem, v Českých Budějovicích a jinde. Pracoval i pro film. Byl členem Skupiny 58. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG v Praze, Středočeské galerie, GHMPv Praze a jinde.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.