Ondřej Sekora, Otta Matoušek, Fr. Ketzek, Rambouská, Karel Dlabola, Hynek Stuchlý, M. Paša, O.Fuchs, M.Vořechová-Vejvodová, Karel Stehlík - Soubor 55-ti knižních ilustrací a kreseb

Akvarel, tuš, pastel. Formáty od 29x45,5 cm do 12x8 cm. Většina signována. Volné listy.

Pozn.: Některé listy mírně poškozené.

Ondřej Sekora, Otta Matoušek, Fr. Ketzek, Rambouská, Karel Dlabola, Hynek Stuchlý, M. Paša, O.Fuchs, M.Vořechová-Vejvodová, Karel Stehlík
9234. Soubor 55-ti knižních ilustrací a kreseb
Dražba ukončena:12.04.2017 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč