Orest Dubay *1919 - Konvolut 3 grafických listů

Dřevořezy, od 10x22 cm do 14x7 cm. Všechny signovány tužkou Orest Dubay. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy a papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1919 – 2005
Slovenský malíř, grafik a vysokoškolský pedagog, v letech 1968 – 1971 rektor Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě

60546. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:17.06.2021 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč