Oskar Hájek - Tatranská krajina

Olej na sololitu, 50x68 cm. Signováno vpravo dole O. Hájek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - ?
Malíř. Studoval na Vysoké umělecko-průmyslové škole v Drážďanech, přešel na Akademii výtvarných umění v Berlíně (L. Corinth, M. Slevogt, M. Liebermann). Věnoval se převážně figurální malbě a také krajinářství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

306813. Tatranská krajina
Dražba ukončena:05.12.2020 20:05:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.12.2020 20:00:32 7900
500 Kč 05.12.2020 14:46:23 1488