Ota Moravec - Chaloupky za lesem

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Ota Moravec 52. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1903. Studoval soukromě u malíře J. Petra a L. Czordáka, poté na pražské AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

304062. Chaloupky za lesem
Dražba ukončena:18.03.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč