Ota Moravec - Chalupy u potoka

Olej na plátně, 60x90 cm. Signováno vlevo dole Al. Moravec. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1903. Studoval soukromě u malíře J. Petra a L. Czordáka, poté na pražské AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

16988. Chalupy u potoka
Dražba ukončena:01.03.2018 22:00:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč